עזרו ל"כלבוטק" לתפוס את גנב האופניים הסדרתי

 
עודכן 16:08 27/08/2014

יש גנב סדרתי אחד שלא יכול לראות אופניים בלי לקחת אותם. לא משנה לו אם האופניים חשמליים או רגילים, אם הם בחנות או ברחוב - העיקר שיש להם שני גלגלים ואפשר לגנוב ולברוח. עזרו ל"כלבוטק" לזהות את הגנב

 
 
 
 
 

עמית לוינזון הוא הבעלים של רשת חנויות אופניים' האופניים בחנותו הם ללא פדלים וזאת כדי שהגנבים יראו שהאופניים לא שימושיים. ביום שלישי, ה-25.3 בשעה 16:50 אחה"צ נכנס לחנות גבר צעיר בג'ינס וטריקו שחורה בזמן שעמית היה בקומה התחתונה והעובד שלו היה עסוק במכירה. הגבר הצעיר בוחן את האופניים בחנות, בוחר את הזוג הקרוב לדלת הכניסה, לוקח אותם ויוצא עם אופניים שמחירם 13 אלף שקל.


כעבור שלושה חודשים, בשבת ה- 26.6 בשעה 18:45 אותו גבר, הפעם בחולצת טריקו כחולה, משוטט בשכונת פלורנטין בתל אביב. הוא עוקר תמרור ממקומו ומשחרר כך אופניים חשמליים שהיו קשורים אליו, ונעלם מהמקום.

 

כל מי שיודע את שמו של הגבר המתועד, כתובתו או כל פרט אחר, מוזמן ליצור קשר בטלמסר *5090.


אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

>>> לעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים בפייסבוק של כלבוטק

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.