הפעם בסיפורי בוקי: היהלומן שנפל בפח

 
עודכן 15:53 27/08/2014

זהו סיפור על שני נוכלים שהתחזו לאנשי שב"כ ועשו מכה כפולה על גבו של יהלומן תמים של כ-2 וחצי מיליון שקלים. צפו בקטע

 
 
 
 
 

שמואל בירז הוא רמאי מקצועי כבר מגיל 16, כ-16 שנים מתוך 35 שנות חייו הוא ישב בכלא על מרמה. ההתמחות של האיש הזה היא לקחת מאנשים כספים לכל מיני השקעות, להבטיח להם רווחים עצומים ואז להיעלם. עכשיו הוא שוב על דוכן הנאשמים בגלל תרגיל מרמה מטורף במורכבותו. כתב האישום מספר איך לילה אחד נשרפת מכונית של אפרים סלאח, יהלומן בפנסיה, ונגרם לה נזק כבד. כמה ימים אחרי זה מתקשר אליו מישהו שמזדהה בשם רוני ומספר לו שהוא מהשב"כ ושחקירת השריפה של המכונית עברה מהמשטרה לשב"כ, למה? הוא יספר לו כשהם יפגשו.


סאלח נפגש עם ה"שב"כניקים", הם מגיעים עם משקפי שמש, מזדוודות וכל ההצגה. הם מספרים לו שהשב"כ תפס כנופיית חרדים שמבריחה יהלומים מאירופה, וחבילה ענקית של יהלומים תקועה בכספת של השב"כ וצריך למכור אותה. על עפי עדותו של סלאח, בפגישה הבאה השב"כניקים מציעים לו למכור בשבילם את היהלומים ולהרוויח קצת כסף.


סלאח משתכנע והם הולכים איתו לבנק שם הוא מוסר להם מיליון וחצי שקלים במזומן, כי השב"כ לא מקבלים צ'קים. הם נותנים לו תיק בו אמורים היו להיות היהלומים ומבקשים ממנו שיירד רגע לקנות להם שתייה ואז, כשהוא יורד מהאוטו, הם נוסעים, כשמיליון וחצי ש"ח בידיהם והוא נשאר עם התיק ובו, הפלא ופלא - אין יהלומים.

 

סלאח מסתובב נסער במשך חודש, פונה לנמשטרה אשר לא מצליחה לאתר את הנוכלים ואז הנוכלים שלא ידעו שובע מהמיליון וחצי שעקצו ממנו מתקשרים אליו יום בהיר אחד ואומרים לו כי הם אכולי רגשות אשמה על מה שעשו לו ושהם רוצים לפצות אותו. סלאח משתכנע ופוגש אותם והם מציעים לו לקבל מגרש ענק שיהיה בעלותו, הוא רק צריך לתת להם מיליון ש"ח מזומן, סלאח התמים נופל שוב באותו הפח, המגרש כמובן אינו שלהם בכלל, הם נעלמו מזמן וסלאח שילם על כל ההרפתקה הזו סכום כסף עצום.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

זהירות: הגננת שלוקחת צ'קים ונעלמת

 

מיהו בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו? צפו בתחקיר

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.