אושפז בביה"ח פסיכיאטרי ונוצל

 
עודכן 15:22 27/08/2014

סיפורו של צעיר שהתמוטט ואושפז בבית חולים פסיכיאטרי כששני צעירים החליטו לנצל את מצבו, סיפרו לו ללא הפסקה סיפורים על עולם מקביל, לקחו אותו למועודנים ורוששו אותו לחלוטין

 
 
 
 
 

זהו סיפור מדיר שינה על ניצול מכוער, סיפורו של אילן פולישוק, צעיר רמת גני שהתמוטט ואושפז לחודש ימים בבית חולים פסיכיאטרי. שני צעירים החליטו לנצל את המסכן ושיגעו אותו עם סיפורים על עולם מקביל של מלאכים, לקחו אותו לבילויים, הפכו אותו לכספומט הפרטי שלהם ורוששו אותו לגמרי. זהו סיפור מכוער על בחור תמים שנוצל על ידי שני שקרנים חסרי מצפון. מערכת "כלבוטק" הצליחה להגיע אליהם ומצאה שני נמושות עלובות.

 

שני הנצלנים, משה שלום וחיים בניזרי, מתחמקים מכלבוטק באופן די צפוי. הם לא רוצים לשמוע, לא רוצים להגיב ונכון לעכשיו לסיפור עוד אין סוף. כבר לפני כמה שבועות הגיש אילן תלונה במשטרה וזו לא עשתה בינתיים שום דבר ממשי.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית.

 

עוקץ אתרי הקניות: התחקיר המלא

עזרו ל"כלבוטק" לתפוס את גנב משקפי השמש

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.