הפעם בסיפורי בוקי: לא תאמינו מה לוכד הנחשים הזה עושה

 
עודכן 22:33 19/08/2014

זהו סיפור על לוכד נחשים ערמומי ויצירתי במיוחד שהחליט לא לחכות שתהיה לו עבודה אלא לסדר לעצמו אותה, וכך הוא היה מכניס נחשים לבתים של אנשים ומחכה שיתקשרו אל שותפו לפשע שיבוא ללכוד אותם. צפו בתחקיר

 
 
 
 
 

בכל קיץ יש גל כתבות מלחיץ על גל נחשים והכשות בכל הארץ, אם זה חקלאי שמרים אבן ומוכש על ידי נחש, או פועל שנכנס ללול תרנגולות בבוקר ומוצא שם נחש. באופן כללי תמיד בקיץ מתחיל גל פאניקה מנחשים, וכל רחש של עלה בחצר מקפיץ את לב, וכמו תמיד יש את מי שהבין שמהפחד של אנשים אפשר לעשות הרבה כסף.


"יום אחד דופק לי מישהו על הדלת ואומר לי שהוא ראה נחש נכנס לחצר שלי, שאלתי אותו איך נראה הנחש והוא אמר שצהוב עם נקודות חומות", כך מספרת נעמי. סיפור דומה מאוד מספר שאול ברנר, על איש שדפק לו בדלת וסיפר לו "בבהלה" שהוא ראה נחש צהוב עם נקודות שנכנס לביתו. האזרח טוב הלב (הנוכל) מיד מציע את עזרתו ואומר כי במקרה יש לו טלפון של לוכד נחשים (שותפו לפשע)

.
הלוכד הזה מגיע, עושה קולות של הפחדה, מתנפל על הנחש ואומר שהוא ארסי וכמה מזל שהוא נתפס בזמן. הלוכד מחזיק בידו נחש בדיוק לפי התיאור של האזרח הטוב- צהוב עם נקודות חומות. וכך צמד הנוכלים שגשג על גב הפחד של תושבים תמימים, כשהם מחדירים לבתיהם נחשים ואז "מצילים" אותם מהם.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

זהירות: הגננת שלוקחת צ'קים ונעלמת

 

מיהו בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו? צפו בתחקיר

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.