עזרו ל"כלבוטק" למצוא את שודדי הכספת

 
עודכן 22:33 19/08/2014

אליעזר שור, בעל עסק ניקוי ותיק, חשב שזה רעיון טוב לשים דברי ערך בכספת אשר נמצאת בחנותו, מוגנת במצלמות, אזעקה וסניף משטרה צמוד, אז הוא חשב. צפו בזוג הפורצים שלא נתנו לשום דבר לעצור בעדם

 
 
 
 
 

ניסים כהן הוא קומבינטור משגשג בדרום יש לו עסקים שונים ומשונים שאינם רשומים על שמו וגם לא החובות שלהם. אבל יותר מהכל יש לו פה גדול שמפיל חללים על ימין ועל שמאל, חברים וגם זרים, שאיבדו את עולמם בגלל שהאמינו לו.

 

כהן אמור היה להגיע לאולפן אך ביטל את בואו ברגע האחרון ובמקום זאת שלח תגובה ושלח לנו תגובה: "טענות המירמה נגדי של המוסכניק פינחס ביטון הן סתמיות וחסרות תוכן. בעקבות קריסת עסקיו של בני בקניון הנגב נותר חוב של 900,000 שקל לאליהו מוגרבי, מוכר הדגים והבשר. 500,000 שקל הוחזרו ויתרת החוב תשולם. לאחר קריסתי הכלכלית הפכתי לחדל פירעון, הוכרזתי פושט רגל, חזרתי לעבוד כשכיר, אין לי שום עסק ואין לי חלק בניהול העסקים של ילדי".

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית.

 

העוקץ הסיני: צפו בתחקיר המלא

 

סיפורי בוקי: העוקץ של שלושת הנערים מהדרום

 

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.