הרמאי שיגנוב אתכם בכל דרך אפשרית

 
עודכן 22:12 12/08/2014

אורן נידם, תושב מעלה אדומים, העלה את "שיטת מצליח" לדרגת אומנות, הסיפור של נידם הוא ההוכחה לקלות בה אפשר לזרוע הרס בקומבינות של גלגולי צ'קים. אז איך פגע נידם בקורבנותיו? צפו בתחקיר המלא

 
 
 
 
 

אורן נידם לא עוצר באדום, לא עוצר בכלל. הוא מתרוצץ בין עסקים גדולים וקטנים, גונב מזה, מוכר לזה, דוחף לזה, מפזר צ'קים בלי כיסוי, גם צ'קים גנובים, וחוגג על חשבון כולם. יש תלונות במשטרה? שיהיו. יש תיקים בבית המשפט? שיהיו. הוא ממשיך בשלו, מפיל קורבנות חדשים על ימין ועל שמאל, תרגילי העוקץ שלו הם בסכומים גדולים, הוא מצליח שוב ושוב ומצפצף על כל העולם.


כאשר פנינו אל אורן נידם בבקשת תגובה מסודרת הוא הפתיע אותנו: "אסור לכם לשדר את הכתבה כי אני מודיע משטרתי, תשאַלוּ את שוטר א' ושוטר ב'", הוא טען. שאלנו והם אמרו: "לא היו דברים מעולם". שאלנו גם באופן רשמי את משטרת ישראל וקיבלנו את אותה תשובה. בקיצור, לא מודיע ולא נעליים והשקר הזה הוא עוד תרגיל של נידם כדי למנוע את השידור. מה עם תגובה מסודרת לטענות שהועלו בתחקיר אתם שואלים? הצחקתם אותו.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית.

 

העוקץ הסיני: צפו בתחקיר המלא

 

סיפורי בוקי: העוקץ של שלושת הנערים מהדרום

 

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.