הפעם בסיפורי בוקי: המעשים המזעזעים של נהגי האמבולנס

 
עודכן 22:10 12/08/2014

מתברר שעובדי האמבולנסים, שאנחנו סומכים עליהם בפינוי גופות מזירות עברה ורצח, בוזזים ללא בושה את גופות המתים. בוקי נאה מביא את הסיפור המצמרר. צפו בקטע

 
 
 
 
 

כבר חצי שנה אמבולנסים שמפנים מתים בשרות המשטרה מזירות אירוע מוזכרים בבית המשפט ככאלה שבוזזים את המתים. המשטרה מתביישת, אבל לפחות חמישה מעובדי החברה היו מעורבים בגניבות מגופות המתים. יהודה פרץ, נהג אמבולנס שמפנה בשירות המשטרה מתים, הודה והורשע בשבוע שעבר בבית המשפט בבזיזת מתים שהוביל.

 

למרות הודעת המשטרה הרשמית, בקרוב כנראה ייצא מכרז חדש לחברות אמבולנסים לפינוי גופות מזירות עברה שבין היתר יתבקשו לפקח על כך שהעובדים שלהם לא יבזזו מגופות ובתי המתים שעונים, ארנקים, טבעות וסלולרים כמו שעשו עובדי האמבולנס שאת שמו אסור לפרסום. "משרת אמון" קוראים לזה, מפנה הגופות אמור להוריד את כל החפצים מהגופות ולתת לשוטר שבזירה.

 

פרץ בזז את הגופות יחד עם מישלך נקש, פרץ עשה עסקת טיעון בשבוע שעבר כדי לצמצם את הנזק והודה בשתי גניבות. אבל שי רודה, עורך הדין של נקש מתכוון ללכת למלחמה בבית המשפט: "מרשי אוים לקחת חלק במעשים והדבר יוכח בבית המשפט. זה שנאשם אחר בא והודה זה זכותו אבל הוא הודה על המעשים שלו ולא על המעשים של הלקוח שלי."


בחודשים האחרונים התנהלו דיונים רבים בשאלה איך אפשר לנתק את חברת האמבולנסים הזאת, שמפנה עבורה כבר 15 שנים את הגופות מזירות רצח, תאונות דרכים ועוד. תגובת המשטרה: "לאחר שבוצעה בדיקה מעמיקה, לרבות ביצוע כל הפעולות הנדרשות, נמצא כי לא מתקיימת עילה להפסקת העסקת החברה במסגרת ההסכם שנחתם עמה בכפוף למכרז. החברה אשר שיתפה פעולה באופן מלא בהליך, פיטרה את העובדים אשר כנגדם הוגש כתב איום על ידי התביעה המשטרתית".

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

זהירות: הגננת שלוקחת צ'קים ונעלמת

 

מיהו בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו? צפו בתחקיר

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.