תוכנית 6: עוקץ הנדל"ן

 
עודכן 22:10 12/08/2014

מתווך ידוע ובעל מוניטין מציע לכם דיל חלומי, ממש מציאה נדל"נית שאסור לסרב לה. אבל אחרי ששילמתם מקדמה שמנה ההודעה שהדירה שלכם - לא מגיעה, ואתם מגלים שלא רק שאין דירה גם המתווך ברח מזמן עם הכסף. צפו בתוכנית המלאה

 
 
 
 
 

מתווך ידוע ובעל מוניטין מציע לכם דירה במחיר מציאה, 30%, מאות אלפי שקלים, פחות ממחיר השוק. הוא מראה לכם את הדירה ואתם מתלהבים ורוצים אותה: הוא מספר לכם שהדירה כל כך זולה כי היא במכרז של כונס נכסים והוא, המתווך, יש לו קשרים טובים עם העורך דין שקובע מי הזוכה. אתם מאמינים, משלמים מקדמה שמנה ומחכים להודעה מבית המשפט שאמורה להגיע בתוך שבועיים ולבשר שהדירה שלכם.

 

אבל ההודעה לא תגיע כי אין שום עורך דין, אין דירה וגם המתווך ברח מזמן עם הכסף. המתווך הידוע ברח לכם, אבל לא לנו. המתווך, פיטוסי, עצור עד תום ההליכים ובשמו מגיב עורך דין: "בימים אלו שוקדת ההגנה על חומרי החקירה בתיק. למרשי יש טענות נגד המיוחס לו והן יוצגו בבית המשפט ולא באמצעי התקשורת."


עוד בתוכנית, אורן נידם לא עוצר באדום: הוא מתרוצץ בין עסקים גדולים וקטנים, גונב מזה, מוכר לזה, דוחף לזה, מפזר צ'קים בלי כיסוי, גם צ'קים גנובים, וחוגג על חשבון כולם. יש תלונות במשטרה? שיהיו. יש תיקים בבית המשפט? שיהיו. הוא ממשיך בשלו, מפיל קורבנות חדשים על ימין ועל שמאל, תרגילי העוקץ שלו הם בסכומים גדולים, הוא מצליח שוב ושוב ומצפצף על כל העולם.

 

כאשר פנינו אל אורן נידם בבקשת תגובה מסודרת הוא הפתיע אותנו: אסור לכם לשדר את הכתבה כי אני מודיע משטרתי, תשאלו את שוטר א' ושוטר ב'. שאלנו והם אמרו: לא היו דברים מעולם. שאלנו גם באופן רשמי את משטרת ישראל וקיבלנו את אותה תשובה. בקיצור, לא מודיע ולא נעליים והשקר הזה הוא עוד תרגיל של נידם כדי למנוע את השידור. מה עם תגובה מסודרת לטענות שהועלו בתחקיר אתם שואלים? הצחקתם אותו. וגם: בוקי נאה שמביא הערב סיפור מזעזע על מעשים של נהגי אמבולנס, לא של מגן דוד אדום, אלא של חברה פרטית גדולה.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.