הפעם בסיפורי בוקי: העוקץ של שלושת הנערים מהדרום

 
עודכן 22:37 07/07/2014

בוקי נאה מביא את סיפורם של שלושה נערים צעירים מהנגב שתיכננה וביצעה עוקץ קלאסי שהכניס להם בזמן קצר הרבה כסף, עד שלמדו על בשרם כי סוף גנב לתלייה והפשע לא משתלם. צפו בקטע

 
 
 
 
 

שלושת הנערים הצעירים מהנגב הצליחו, באמצעות עוקץ לא מתוחכם במיוחד, לעשות מאות אלפי שקלים בכלום זמן. אבל שלושתם, סאלי אביטן, אלירן אינס ויוחאי שקד גמרו את העוקץ שלהם בבית המעצר. רק מהתלונות שהגיעו עד כה מהמשטרה יודעים שהם גנבו מעסקים שונים כ-350 אלף שקלים, אבל לנו ידוע שהסכום הרבה יותר גדול כי יש אנשים ש"חטפו", ולא הלכו למשטרה להתלונן.

 

על פי הערכת המשטרה סאלי אביטן היה המוח מאחורי הכל. אחרי ניסיונות רבים לפתוח שנכשלו, לפתוח חשבון בנק ולקבל הלוואות, סאלי אביטן ויוחאי שקד פתחו באוקטובר האחרון מינימרקט קטן בבירת הנגב, הכל כדי שהבנק יתן להם לפתוח חשבון בנק ויתן להם פנקס צ'קים להלוואות. וכך, עם 15 פנקסי הצ'קים וכרטיסי האשראי שקיבלו, הם שוכרים מסכי טלוויזיה, מערכות הגברה, מחשבים ניידים ועוד. הם מבטיחים להחזיר הכל תוך שלושה ימים ועוזבים כמובן, בלי שום כוונה לחזור. השיטה היא אותה שיטה תמיד: לוקחים את הסחורה, משלמים על יומיים שלושה של שכירות ונעלמים איתה לתמיד.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

זהירות: הגננת שלוקחת צ'קים ונעלמת

 

מיהו בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו? צפו בתחקיר

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.