זהירות: הגננת שלוקחת צ'קים ונעלמת

 
עודכן 22:37 07/07/2014

זה סיפור על הורים שחשבו שמצאו גננת מקסימה ופעוטון שמתאים לילדיהם הקטנים, הם שילמו צ'קים לשנה שלמה אך גילו מאוחר מידי שעשו טעות איומה שתעלה להם ביוקר. הגננת מתגלה כזייפנית ורמאית ונעלמת עם הכסף ששולם לשנה שלמה. צפו בתחקיר המלא

 
 
 
 
 

אתם מחפשים פעוטון חם ואוהב, הגננת מוצאת חן בעיניכם, אתם סוגרים מחיר, נותנים לה צ'קים דחויים לכל השנה והזאטוט שלכם מסודר. כעבור כמה חודשים, אתם מופתעים לגלות שסידרו גם אתכם. הפעוטון נסגר, הצ'קים שלכם מסתובבים בשוק האפור, אתם נאלצים לשלם אותם, אין לכם מושג למי ואין לכם עם מי לדבר. הגננת הטובה מתגלה כזייפנית וגנבת, מורחת אתכם בסיפורי סבתא, מבטיחה להחזיר את הכסף, לא מחזירה שקל, נעלמת וזו לא הפעם הראשונה שהיא עושה את התרגיל הזה.

 

איך שפנינו לגברת סאלם לקבל תגובה מסודרת, פתאום היא דואגת להורים, מתקשרת, מתחננת, מבטיחה הסדר קרוב שאוטוטו הם מקבלים את כל הכסף ולא צריך שום התערבות של שום כלבוטק. "כל מי שצריך לקבל את הכספים שלו בחזרה, מבחינת ההורים הצ'קים וכל זה, אנחנו בימים הקרובים... כאילו... תוך שבועיים כל ההורים יקבלו מענה דרך עו"ד", מבטיחה סאלם. אחרי שבועיים סאלם כמובן לא יוצת קשר, גם אחרי שלושה חודשים אין מפגש, אין כסף והיא עדיין עם אותם שקרים: "תהיו בני אדם, תמתינו. כולם יקבלו את הכסף", היא מבטיחה שוב.

 

תגובת עורך הדין של ליאורה סאלם: "ההסתבכות של העסק של ליאורה סאלם נבעה מחובות בשוק האפור, בעקבות כך החל כדור שלג שלא נתן לה מנוח. ליאורה טוענת שלא זייפה שיקים. כמו כן היא טוענת שלא היו צ'קים שנפרעו על ידי צד שלישי ללא הסכמת ההורים. עו"ד נשכר על ידי אבא של ליאורה כדי לנסות ולשקם את העיניינים. אם לא יניחו לה להמשיך לעבוד, להתפרנס ולנסות לשלם את החובות בתשלומים מגיע למצב שבו שפכנו את התינוק עם המים, תרתי משמע. בעצה עם אביה החלטנו לכנס אסיפת נושים שאליה תגיע הגברת סאלם על מנת להגיע להסדרים עם כל הנושים."

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית.

 

העוקץ הסיני: צפו בתחקיר המלא

 

סיפורי בוקי: העוקץ של שלושת הנערים מהדרום

 

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.