הפעם בסיפורי בוקי: האברך שעשה צחוק משודדי הבנקים

 
עודכן 11:00 24/06/2014

בוקי נאה מביא את סיפורו של אברך צעיר, אשף כלכלי החשוד כי שיטה בכל אלה שהאמינו להבטחותיו על רווחים גדולים ולא ידעו כי הברוקר המצליח הוא בעצם רמאי, מתחזה, גנב, מהמר כפייתי ושודד בנקים. צפו בקטע

 
 
 
 
 

האברך מאור הלר בן ה-28 מביתר עילית הוריד לזנות את מקצוע שודדי הבנקים מהאגדות של פעם. על פי החשד, האיש שהימר באינטרנט והפסיד המון כסף החליט לשדוד סניפי דואר אבל נכשל פעם אחר פעם כמו טירון, עד שהצליח בשני מקרים אבל גם אז עשה טעויות כשחשף את פניו.


עוד לפני ששדד את סניפי הדואר, על פי החשד, הלר, השקוע בחובות, פרסם ברחוב החרדי שהוא נותן הלוואות ללא ערבים ומעניק ריבית על כסף שיושקע אצלו. אולם, את הכסף שקיבל הפסיד במהרה בהימורים באינטרנט והסתבך עוד יותר.

 

בימים הקרובים יוגש כתב אישום נגד הלר בבית המשפט המחוזי בירושלים. האברך הצעיר צפוי להיות מואשם בשני מעשי שוד ועוד שני ניסיונות שוד.


סנגורו של החשוד, עו"ד רפאל פריג': "הוא כל כך תמים הבחור הזה. הוא לא חשב שיש מצלמות אבטחה. הוא בא ללא כובע וללא אמצעי כיסוי. הוא טוען שרשות הדואר חייבת לו 160 אלף שקלים וכשהוא בא להוציא את הכסף מרשות הדואר מנעו ממנו להוציא בחשד להלבנת הון. הוא חשב שבאמצעות הגעה לסניפי דואר שונים הצגת פתק שרשום עליו 'זה שוד', יקבל את כספו בחזרה".

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

מיהו בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו? צפו בתחקיר

 

הצדיק שעוקץ את המסכנים ביותר

  

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.