זהירות: בעל הבית שעוקב אחרי הדיירים שלו

 
עודכן 10:31 24/06/2014

מתחקיר "כלבוטק" עולה כי מה שהדיירים מסכמים איתו בעל פה, זה לא מה שמופיע בכתב וזה עוד כלום לעומת מה שהוא מעולל להם אחרי ששילמו ועברו לגור בניין. מה יש לו לומר על כך? צפו בכתבה

 
 
 
 
 

ברחוב ישעיהו בצפון הישן והטוב של תל אביב עומד בניין ורוד, בית דירות להשכרה שאי אפשר להתעלם ממנו. הבניין מוזנח משהו, גם הדירות לא משהו, אבל בעל הבית, גבר בשם יהודה וכטל, הוא משהו מיוחד כמו שניתן להבין מתחקיר "כלבוטק".

 

מדוע? מתחקיר "כלבוטק" עולה כי מה שהדיירים מסכמים איתו בעל פה, זה לא מה שמופיע בכתב וזה עוד כלום לעומת מה שהוא מעולל להם אחרי ששילמו ועברו לגור בניין. הבניין מרושת במצלמות, הדיירים תחת מעקב צמוד ומטורטרים ללא הפסקה בתלונות וטענות של בעל הבית. ואם הם נשברים ורוצים לברוח? אז מתחיל הסיוט האמיתי.


תגובתו של יהודה וכטל: "כאשר משכיר לא דואג לנכס שלו ולא כותב חוזה שיבטיח כי לא יינזק, הוא יינזק. כשמגיע שוכר עם אמא שלו ומצהיר: 'אני דייר טוב', אני לא משכיר לו כי מי שמצהיר שהוא דייר טוב הוא צרות. לפעמים אני מוותר ונכווה. המתלוננים בכתבה אמרו לי: 'אני דייר טוב', 'אני דיירת טובה'".

 

"למרות ההתחייבות בחוזה מנסים השוכרים לא לעמוד בהסכם, אך דורשים שהמשכיר יעמוד בכל הכתוב. הבניין שלי מאוד שקט ואני דורש מהדיירים לא לטרוק דלתות ולא להשמיע מוזיקה בקול רם. השוכרים הם לא בעלי הבית שלי. אני לא משכיר להם את עצמי אלא רק את הדירה ויש שוכרים רבים שלא מבינים את זה".

 

"למדתי לא לבטוח בשוכרים כי נכוויתי הרבה. הם מבקשים לקבל הכול ובמקום להודות, הם מתלוננים. בחוזה השכירות כתוב שיש מצלמות בחדר המדרגות ומסביב לבניין ואני מקליט כל שיחה עם דיירים ודיירים פוטנציאליים כי מאוחר יותר הם מפריכים דברים. סרטוני הווידאו שלי מפריכים לחלוטין את כל טענות המתלוננים בכתבה".

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית.

 

הצדיק שעוקץ את המסכנים ביותר

 

סיפורי בוקי: האברך שעשה צחוק משודדי הבנקים

 

>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.