תיעוד: מיהו גנב היינות שחזר לזירת הפשע?

 
עודכן 22:12 16/06/2014

מצלמות האבטחה בבית קפה מסעדה, "גרין קפה" במחלף חבצלת השרון תיעדו גבר גונב בקבוקי יין וחטיף. בעלי המקום היו בהלם כשזיהו אותו מגיע למקום אחרי שבועיים. מיהו הגנב האלמוני? צפו בתיעוד ועזרו לצוות "כלבוטק" לאתר אותו

 
 
 
 
 

גיבור מצלמת האבטחה הפעם הוא גבר מעודן חך ואנין טעם שאוהב מאוד יין משובח, אבל פחות אוהב לשלם עבורו. בפעם הראשונה זה הצליח לו והוא יצא עם שלושה בקבוקים. בפעם השנייה, באותו מקום, משהו השתבש ומצלמות האבטחה תיעדו אותו בשעת מעשה.

 

הגניבה המתועדת הראשונה התרחשה בבית קפה מסעדה, "גרין קפה", הפועל זה 12 שנה בתחנת הדלק במחלף חבצלת השרון בכביש החוף. יום שישי, 07.03.14 בשעה 12:46 הגיע הגבר, שנראה מלא, במכנסיים שחוריים וחולצת טי שירט לבנה אוחז בידו שקית ניילון, וכך הוא נכנס למקום.

 

בתיעוד הוא נראה צועד לחלק הפנימי של המקום ששם נמצאים היינות, החטיפים וההממתקים. כשגבו למסעדה הוא שולף שני יינות יקרים, מחזיר אחד מהם כי מלצרית התקרבה, אבל מיד לאחר עזיבתה הוא נראה מכניס את הבקבוק לשקית הניילון שהביא איתו. לאחר מכן מכניס עוד שני בקבוקים וחטיף.

 

ארבעה שבועות חולפים והגנב חוזר לזירת הפשע כדי להכות שנית. יום שישי, 04.04.14, בשעה 18:09 הוא מגיע לאותו אזור בבית הקפה. הפעם הוא חובש כובע קסקט שחור, לובש מכנסי ברמודה תכולים, חולצה לבנה ונועל כפכפי אצבע. בידו שוב שקית ניילון. הגנב חוזר על אותו הטריק אבל הפעם לקוח סקרן משבש את פעולתו ומונע ממנו לבצע את זממו.

 

כדי לא למשוך תשומת לב, הגנב קורא למלצרית כמתעניין במוצרי המקום. המלצרית מזהה אותו מהפעם שעברה שבה גנב, אך לא חושפת את מחשבותיה. בהמשך, היא קוראת לאחראית שמגיעה, מדברת איתו ולא משאירה אותו לבד. "הוא מלמל משהו לגבי יין", מספרת אחראית במקום. "הוא יצא מהמקום במהירות".

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

מיהו היחצן המוכר שהתחזה לנערת ליווי? היכנסו עכשיו

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.