הפעם בסיפורי בוקי: היחצן המוכר שהתחזה לנערת ליווי

 
עודכן 22:11 16/06/2014

בוקי נאה מביא את סיפורו של היחצן המוכר שבקרוב יוגש נגדו כתב אישום בשל התחזות לנערת ליווי וניצול גברים שונים בתרגיל עוקץ נבזי. איך בדיוק הוא עשה זאת? צפו בקטע

 
 
 
 
 

איך עושים כסף על מסכנים שבסך הכל רוצים קצת אהבה? הכירו את השיטה של אבי בן זיקרי - מלך המסיבות וחיי הלילה. ליחצן הידוע עולם הזהר והכסף הגדול לא מספיקים ולכן כבר למעלה מחודש הוא על תקן משוחרר בערבות לאחר שבית המשפט נהג בו בסלחנות לאחר ששיתף פעולה עם המשטרה.

 

כתב האישום שיוגש נגדו מציג את בן זיקרי כנוכל שהודה בחקירה שהוא האישה הזונה מאחורי תרגיל עוקץ נבזי. הוא הודה ב-20 מקרים שהוציא אל הפועל. מה בדיוק הוא עשה? ניצל את תמימותם ותאוותם של עשרות גברים כשהתחזה לנערת ליווי מפתה ושילשל לכיסו למעלה מ-100 אלף שקלים.

 

איך השיטה עבדה? במודעה שהתפרסמה במקומון ראשון לציון הוצגה גברת שמפנקת בדירתה. גברים רבים נענו למודעה והתקשרו. בטלפון נשמעה האישה סקסית וביקשה מהגברים להתקשר שוב כשיגיעו. לכתובת שנתנה להם. הגברים הנרגשים לקראת הפגישה הגיעו למקום ושם התבקשו טלפונית מה"בחורה" לשים בתיבת הדואר את הכסף ואחרי זה לעלות לדירתה בבניין ליד.

 

ומה קרה בדירה שבבניין הסמוך? לפעמים אף אחד לא פתח את הדלת לגברים, לפעמים פתחו קשיש או סתם בן אדם שלא יודעים על מה הם מדברים. בתגובה, התקשרו הגברים השונים למספר אבל הטלפון כבר לא ענה. הם ירדו לקחת את כספם בחזרה, אבל בתיבת הדואר כבר לא היה כסף. למה לא היה כסף? כי מי שהוביל אותם לדירות היה, על פי כתב האישום, אבי זן זיקרי שרקח תרמית והתחזה לנערת ליווי.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

בואו לעזור לצוות "כלבוטק לזהות את גנב היינות

 

מדוע חברות הסלולר לא מונעות גנבת מכשירים? צפו בתחקיר

 

>>> כל התוכניות המלאות והקטעים הנבחרים בעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים השוטפים בעמוד הפייסבוק של כלבוטק

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.