עזרו ל"כלבוטק" לתפוס את גנב האופניים שצולם בשעת מעשה

 
עודכן 10:05 10/06/2014

מצלמות האבטחה בבניין משרדים בבורסה ברמת גן תיעדו גבר בזמן שהוא גונב אופניים חשמליים בשווי של 5,000 שקלים. צפו בתיעוד ועזרו לצוות "כלבוטק" ללכוד את האיש

 
 
 
 
 

אוהד צחורי הוא עובד היי טק תל אביבי שעובד באזור הבורסה ברמת גן. לפני למעלה משנה הוא רכש לעצמו אופניים חשמליים ב-5,000 שקלים אבל הצטער לגלות כי מישהו גנב אותם מתוך כלוב בחניון הבניין שבו הוא עובד.


מצלמות האבטחה של הבניין תיעדו את הגנב בשעת המעשה ומספקות קצה חוט שיכול להביא ללכידת הגנב. האירוע התרחש ביום שני, 10.03.14 בשעה 19:50. בתחילה נראתה מכונית כסופה מסוג מיצובישי עולה על המדרכה בחזית בניין בי.די.בי ברחוב תובל שבמתחם הבורסה ברמת גן.


הנהג נראה חוסם את עינית השער החשמלי וכך מונע את סגירתו. לאחר מכן, הוא מתועד מתקדם לעבר כלוב סגור שבו כמה זוגות אופניים חשמליים של עובדים בבניין. באמצעות מוט ברזל הוא פורץ את הכלוב, מוציא אופניים ויוצא מהחניון. בהמשך, הוא נראה נוסע עם האופניים למקום אחר באזור. אחרי דקה הוא חוזר לרכב, נכנס אליו, מניע ומסתלק מהמקום.

 

כל מי שיודע את שמו של הגבר המתועד, כתובתו או כל פרט אחר, מוזמן ליצור קשר בטלמסר *5090.

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

>>> לעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים בפייסבוק של כלבוטק

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.