סיפורי בוקי: מי רצח את ילנה בשירותים של התחנה המרכזית?

 
עודכן 12:37 03/06/2014

מדינה שלמה זועזעה בפרשת הרצח של ילנה בשירותים של התחנה המרכזית, שנתיים אחרי המעשה הרוצח טרם נמצא, כלבוטק מבקשת את עזרתכם. צפו בקטע

 
 
 
 
 

בבוקר ה- 12.6.2012 נכנסה ילנה פלוטניקוב, גרושה פלוס ילדה, הייתה אמורה להיות היום בת 46, לתחנה המרכזית בתל אביב וכבר לא יצאה משם. אף על פי שבמקום הכי נמוך בתל אביב כולם מכירים את כולם, כל נרקומן, זונה, סוחר סמים, גנב שראה את הסרטון ממצלמות האבטחה בו מופיע החשוד טען שאיננו יודע לזהות את פני הרוצח.

 

פלוטניקוב נראית במצלמות האבטחה נכנסת בשעת בוקר מוקדמת לתחנה המרכזית, מאחוריה הולך בחור בגופייה לבנה ונראה כי אין ביניהם כל קשר. במצלמת אבטחה אחרת, אחת מתוך עשרות המצלמות הפזורות בתחנה המרכזית, נראים השניים הולכים ביחד לשירותים בקומה השלישית. קצת אחרי השעה 09:00, מנסה מישהי להיכנס לתא השירותים כאשר לזעזועה היא מגלה בתא גופה שסופת צוואר בתוך שלולית דם. אחרי זה מגיעים המנקה הראשי, הקב"טים, חוקרי משטרה וכו'. כעבור יומיים מחשב תביעות האצבע של המשטרה מזהה את הנרצחת כילנה פלוטניקוב.

 

בשלב הבא יושבים אנשי הטכנולוגיה של המשטרה ימים ארוכים בחדר מצלמות האבטחה של התחנה. הם מזהים את האיש שהלך אחרי אחרי פלוטניקוב בכניסה לתחנה וגם בדרך לשירותים. אחרי זה הוא נקלט במצלמות בורח בבהלה ומנגב את הדם שלו על מעקה המדרגות הנעות. לאחר מכן הוא נזכר במשהו וחוזר לשירותים שוב על מנת להעלים ראיה נוספת.

 

"הראיות שאספנו כנגד אותו בן אדם שאנחנו לא יודעים מיהו, הן טובות. מהרגע שהוא ייחקר אני לא מאמין שיהיו לו תשובות קסם כדי לצאת מזה", כך אומר פקד אסף ברנס, ראש צוות חקירה מיוחד. "הרוצח מסתובב חופשי ואנחנו חייבים למצוא אותו ולהעמיד אותו לדין". השוטרים מסרבים לאבד תקווה ומקווים שכל מי שיודע משהו אודות החשוד או הנרצחת ייצור קשר עם מערכת כלבוטק.

 

אזהרה: אנו מבקשים את עזרת הציבור בפענוח פשעים והונאות הציבור. יחד עם זאת, עקב טעויות אפשריות בזיהוי ועל מנת למנוע פגיעה בשמם הטוב של אנשים וגופים - אנו מבקשים לשלוח הודעות פרטיות בלבד וליצור קשר בטלמסר *5090. לא תהיה שום התייחסות להודעות פומביות והן יוסרו מידית!

 

>>> לעמוד כלבוטק

 

לכל העידכונים בפייסבוק של כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.