כלבוטק תוכנית 9: חשיפת הרופא המטריד

 
עודכן 22:04 18/12/2013

תחקירני כלבוטק חושפים את הרופא המומחה לכאבי גב שהטריד מינית את מטופליו על מיטת הטיפולים. המצלמה הנסתרת חושפת את מעשיו המכוערים של ד"ר ויקטור מלניקוב מעפולה

 
 
 
 
 

אם כואב לך הגב, אתה ניגש למרפאה פרטית של רופא מומחה והד"ר אורטופד אומר לך להתפשט לגמרי כולל התחתונים הוא משכיב אותך על מיטת הטיפולים. בהתחלה הוא מעשה את הגב וגם את הישבן, אחר כך מדביק כוסות רוח עושה דיקור סיני, מורח קרם, מלטף את איברי המין, מעשה, משפשף, מתעניין בחיי המין שלך, ומסביר את הקשר של העיסוי האירוטי לכאב בגב. המתלוננים שפנו למערכת כלבוטק סיפורו את אותו סיפור ותארו את אותה חוויה.

 

החוק למניעת הטרדה מינית מחמיר מאוד עם רופאים ומטפלים רפואיים, גם אם המוטרד לא מוחה ולא מתנגד, המעשה מוגדר כהטרדה חמורה בגלל התלות והאמון של החולה ברופא. כאשר תראו מה שעשה הד"ר המומחה לשני תחקירנים של כלבוטק, תבינו את שנאלצו לעבור כדי לחשוף ולהוכיח עד תום את מעשיו במכוערים של המומחה לכאבי גב.

 

תגובת עורך דינו של ויקטור מלניקוב: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו. מרשי מטפל אלטרנטיבי זה 12 שנים ומעולם לא הועלתה ע"י מי ממטופליו טענה על טיפול לא ראוי, לא כל שכן טענות על הטרדה מינית. כל הטיפולים והבדיקות שנעשו ע"י מרשי הן בהתאם לתלונות מטופליו".

 

עוד בתכנית המלאה: הקומבינטור גבריאל דריי הוא סוחר מכוניות שרשימת קורבנותיו מתארכת. הוא כיכב בתוכנית בשנה שעברה, חזר ובגדול, שב לעקוץ ועושה צחוק מהחוק וגם זהו את הגנב האופנוע מהבניין ברמת גן.

 

צפו בתוכנית 9 המלאה


>>> לעמוד כלבוטק

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.